Lezhë, 35-vjeçari i jep fund jetës duke u vetëvrarë me pistoletë

Publikuar më: 19/04/2013 10:30

 

Një 35-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të djeshëm në lagjen “Nënë Treza” të qytetit të Lezhës. Burime policore kanë bërë të ditur se  35-vjeçari  Melsi Lorenci është gjetur i vetëvrarë në një dhomë në ish-godinat e NSHN-së. i riu është vetëvrarë me armë zjarri pistoletë. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve.

Komentet janë të mbyllura

Foto Lajme

Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së këtij portali © 2013 Gazeta Republika | Designed by Keminet | Log in
Close
Ndiqni Gazeta Republika në Facebook
Informohuni mbi ngjarjet kryesore të ditës duke na ndjekur në Facebook.