Festivali i 52-të në RTSH, ja këngëtarët garues dhe prezantuesit

Publikuar më: 20/12/2013 8:35

festivaliMe rastin e afrimit te dates se ngritjes se siparit te Festivalit te 52-te te kenges ne RTSH, Drejtori Artistik i ketij evenimenti te pervitshem, Edmond Zhulali, organizoi nje koktejl per te prezantuar artistet pjesemarres, prezantuesit dhe stafin tek shikuesit. Ai zbuloi disa te ftuar VIP, si Elhaida Dani, duke nenvizuar stafin pasionant te festivalit. Regjisori i Festivalit, Petri Bozo, beri te ditur se festivali do te prezantohet nga tre vajza (nga nje per çdo nate) te cilat do te shoqerojne Enkel Demin. Ai tha se Festivali kishte moshen e gjysmes se viteve te shtetit shqiptar si shtet i pavarur. Vajzat, te cilat ishin tre modele bukuroshe u veteprezantuan.

 

Komentet janë të mbyllura

Foto Lajme

Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së këtij portali © 2013 Gazeta Republika | Designed by Keminet | Log in
Close
Ndiqni Gazeta Republika në Facebook
Informohuni mbi ngjarjet kryesore të ditës duke na ndjekur në Facebook.