Prishja e ndërtimeve pa leje në Dhërmi, shembet një godinë tre katërshe

Publikuar më: 16/01/2014 11:11

jugNjë godinë tre katëshe është shembur ditën e sotme nga INUK. Sipas policisë godina ishte në ndërtim dhe ishte projektuar për hotel. Aksioni për shembjen e saj është drejtuar nga kreu i INUK Zydi Dajti. Ndërkohë vazhdon aksioni edhe për shenjen e objekteve të tjera pa leje në zonën e bregdetit.

 

 

Komentet janë të mbyllura

Foto Lajme

Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së këtij portali © 2013 Gazeta Republika | Designed by Keminet | Log in
Close
Ndiqni Gazeta Republika në Facebook
Informohuni mbi ngjarjet kryesore të ditës duke na ndjekur në Facebook.