Moda e flokeve, Pranvere – Vere 2014

Publikuar më: 29/01/2014 22:31

Floke te gjate dhe te drejte, lekure e nxirre dhe peneli i zi, jane trendi i ketij fund dimri per floket dhe makiazhin. Buzet jane me shkelqim dhe jo shume te lyera me ngjyra te forta. Me floket mund te tentoni te dilni edhe ne formen e tyre me te ccrregullt pas dushit ne menyre qe te fitoni nje pamje rrebele dhe trendy si modelet e Christopher Kane, Balmain and Alexander Wang. Ato te cilat vertete duan te bien ne sy mund te kopjojne modelet e fundit te Fendi, Chanel dhe L’Wren Scott.

1

Picture 1 of 10

Komentet janë të mbyllura

Foto Lajme

Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së këtij portali © 2013 Gazeta Republika | Designed by Keminet | Log in
Close
Ndiqni Gazeta Republika në Facebook
Informohuni mbi ngjarjet kryesore të ditës duke na ndjekur në Facebook.